aktualności

XII Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Burmistrza Śmigla

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu rozpoczął cykl turniejów piłki siatkowej rozgrywanych w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Śmiglu.
Pierwszy w 2013 roku turniej rozegrano o puchar Burmistrza Śmigla Wiktora Sneli.

Czytaj więcej: XII Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Burmistrza Śmigla

IX Festyn Sportowo – Rekreacyjny

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprosił dzieci klas I-V szkół podstawowych do wspólnego spędzenia sobotniego przedpołudnia. 16 lutego do salki sportowej przy basenie dotarły dzieci ze Śmigla, Czacza i Starego Bojanowa.
Niestety, nie „dotarł” śnieg... i w związku z tym zabawy zimowe na śniegu przekształciły się w zabawy sportowo-rekreacyjne w sali.

Czytaj więcej: IX Festyn Sportowo – Rekreacyjny

XII OTWARTYCH MISTRZOSTWACH ŚMIGLA W „KOPA”

Informacja prasowa

Magia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark. Właśnie wystartowały zapisy do XIII edycji rozgrywek.

Czytaj więcej: Informacja prasowa

R E G U L A M I N XII TURNIEJU SIATKÓWKI MĘSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA ŚMIGLA

 

II Zimowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

Organizator turnieju  „OLD-BOYS” Śmigiel oraz współorganizator - Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprosili drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w turnieju piłki halowej. Turniej odbył się w dniu 2 lutego br. w sali sportowej w Nietążkowie.

Czytaj więcej: II Zimowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

IX Festyn Sportowo – Rekreacyjny

Ferie zimowe

II Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt

Wyróżnienie dla OKFiR-u

Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Wielkopolskiego przyznało wyróżnienie dla gmin i gestorów kąpielisk. Miło nam, że znaleźliśmy się w tym gronie: Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu otrzymał wyróżnienie „za organizację bezpiecznego kąpieliska – basen kąpielowy odkryty w Śmiglu w sezonie letnim 2012”.

Czytaj więcej: Wyróżnienie dla OKFiR-u

Podsumowanie Roku Sportowego 2012

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprosił sportowców, trenerów, działaczy sekcji i klubów sportowych działających na terenie gminy Śmigiel do wspólnego podsumowania mijającego roku.

Czytaj więcej: Podsumowanie Roku Sportowego 2012