aktualności

Turniej Siatkówki Plażowej dla dorosłych po raz piąty

dsc 0097W sobotę, 8 lipca 2017r. na boisku przy sali wiejskiej w Przysiece Polskiej po raz piąty odbył się Turniej Siatkówki Plażowej dla Dorosłych o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla Krzysztofa Łącznego. Tym razem w turnieju wzięło udział pięć drużyn, które rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym”.

Czytaj więcej: Turniej Siatkówki Plażowej dla dorosłych po raz piąty

Pływanie moje nowe hobby

dsc 0033W czerwcu zakończył się trwający od lutego kurs nauki pływania dla uczniów klas trzecich wszystkich szkół podstawowych z gminy Śmigiel. Kurs obejmował 20 godzin dydaktycznych z zakresu nauki pływania i w połowie został sfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, a w połowie przez śmigielski samorząd.

Czytaj więcej: Pływanie moje nowe hobby

Biegi uliczne - relacja

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu wraz z Centrum Kultury, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy współudziale Gminy Śmigiel i Starostwa Powiatowego w Kościanie zaprosili biegaczy do udziału w dwudziestej czwartej edycji Biegów Ulicznych Śmigla.

Czytaj więcej: Biegi uliczne - relacja

I Porcelanowy Bieg Świętojański

img 0645Urząd Miejski Śmigla, Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Śmiglu zaprosili miłośników biegania do I Porcelanowego Biegu Świętojańskiego, który odbył się wieczorem 24 czerwca 2017r. To pierwszy nocny bieg, którego trasa wiodła ulicami Śmigla i Nietążkowa.

Czytaj więcej: I Porcelanowy Bieg Świętojański

FESTYN REKREACYJNY W MOROWNICY – 18.06.2017

dsc 9915Rada Sołecka Morownicy wraz z sołtysem Janem Józefczakiem zorganizowała festyn sportowo-rekreacyjny, który odbył się 18 czerwca przy sali wiejskiej w Morownicy.

Czytaj więcej: FESTYN REKREACYJNY W MOROWNICY – 18.06.2017